top of page

Yaprak Mozaik Kit 

Hazır kesilmiş smalti mozaik camları  ile kendi yaprağınızı tasarlamanız için… Paket içinde çeşitli şekillerde kesilmiş yeşil, kahverengi, kırmızı, turuncu, sütlü kahve ve sarı smalti mozaik camları.

 20cmx20cm MDF panel, cımbız, yaprak görseli ve tutkal bulunmaktadır.

 

ÖNEMLİ NOT: Tasarım ürünleri olduğu için alınan mozaik kitlerimizin iadesi mümkün olmamaktadır.

kit1.jpg

Martı Mozaik Kit

Smalti mozaik camları ile kendi İstanbul martınızı tasarlamanız için hazırlanmıştır... Paket içinde çeşitli beyaz, gri ve siyah smalti mozaik camları,  20x20 cm MDF çerçeve, cımbız, lodos tahtası, martı göreseli, karbon kağıdı ve tutkal bulunmaktadır.Smalti parçaların kesilmesi için mozaik cam kesici zag zag sahibi olmanız gerekmektedir. Satın almak isterseniz web sitemizden temin edebilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT: Siparişe özel hazırlandığı ve çok parça içerdiği için alınan mozaik kitlerimizin iadesi mümkün olmamaktadır.

kit3.jpg

Galata Kulesi Mozaik Kit

Paket içinde çeşitli tonlarda traverten ve doğal taş parçaları ve renkli smalti mozaik camları,  20x20 cm MDF çerçeve, cımbız, göresel, karbon kağıdı ve tutkal bulunmaktadır. Smalti parçaların kesilmesi için mozaik cam kesici zag zag sahibi olmanız gerekmektedir. Satın almak isterseniz web sitemizden temin edebilirsiniz.

 

ÖNEMLİ NOT: Siparişe özel hazırlandığı ve çok parça içerdiği için alınan mozaik kitlerimizin iadesi mümkün olmamaktadır.

kit2.jpg
bottom of page