top of page

Çağdaş Mozaik Eğitimi

Bu seviyede, öğrencilerimiz çağdaş mozaik sanatının temellerini hem teorik hem de uygulamalı olarak öğrenme fırsatı bulacaklardır. Bu eğitim programında, öğrencilerimiz mozaikte akış (andamento), antik dönemden günümüze kadar mozaik sanatındaki değişimler, çağdaş dönemin mozaik sanatına etkisi, çağdaş mozaik tekniklerinin kullanımı ve temel sanat prensiplerinin eser üretimi sürecindeki uygulamalarını yoğun bir şekilde deneyimleyecekler.

Eğitim programımız temel, orta ve ileri seviyelerde sunulmaktadır. Böylece, mozaik sanatında farklı seviyelerde deneyimi olan herkes için uygun bir eğitim seçeneği bulunmaktadır. Öğrencilerimiz kendi seviyelerine ve hedeflerine uygun olan eğitim programını tercih ederek, mozaik sanatında ilerlemeye devam edebilirler.

Bu eğitim programı ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz bize mesaj atabilirsiniz. Ya da rezervasyon sisteminden istediğiniz gün ve saat için kaydınızı yapıp mozaik sanatında ileri seviyeye adım atabilirsiniz.

Mozaik Terapi Atölyesi'nde eğitimler için saatlik paketlerimiz mevcut. Saatlik paketinizi seçtiğinizde ilgili ders başlangıç ve bitiş saatinizi kendiniz belirleyebilirsiniz. 

 

İhtiyacınıza göre 3 saatlik veya 12 saatlik paket satın alabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Ayrıca saatlik paket kullanımı ile ilgili önemli bilgiler aşagidaki gibidir: 

  • Saatlik paket ödemesi toplu olarak ilk dersin sonunda yapılmalıdır. 

  • Her 12 saatlik paket alımında öğrenciye pakete ek olarak 1 (bir) saat hediye edilecektir. Bu ilave saatin paketin bitimine denk gelen ders içerisinde kullanması gerekmektedir.

  • 12 saatlik paketin satın alım tarihinden itibaren 4 hafta içerisinde kullanılması gerekmektedir

  • Atölyede minimum çalışma süresi 3 saat olmalıdır. 

  • Saatlik paket tercih eden öğrencilerimizin derslere devam edememesi halinda sağlık ve acil ihtiyaclar haricinde kalan tutarın 50%si iade edilecektir.

bottom of page