top of page

Antik Mozaik Eğitimi

Yeni Başlayanlar için mozaik eğitimi sonrasında, mozaik sanatına olan ilginizi daha da ileriye taşımak isterseniz, antik mozaik teknikleriyle ilgili bir eğitim programı deneyimleyebilirsiniz.

Antik mozaik teknikleri, tarihi ve estetik açıdan büyüleyici bir sanat formudur. Bu eğitim, mozaik sanatına yeni başlayan öğrencilerimizin temel bilgilerini pekiştirmelerini ve daha karmaşık mozaik projeleri için sağlam bir temel sağlamaktadır.

Eğitim süresince, öğrencilerimiz kendi projelerini tasarlayabilir veya eğitmenlerimizin önerdiği antik mozaik desenleriyle çalışabilirler. Bu sayede, öğrencilerimiz kendi tercihleri doğrultusunda benzersiz ve etkileyici mozaik eserlerini hayata geçirebilirler.

Antik mozaik eğitimi için belirlenmiş bir süre sınırlaması bulunmamaktadır. Öğrencilerimiz saatlik paketler seçerek, çalışma programlarını kendi isteklerine göre belirleyebilir ve projelerini tamamlamak için gereken süreyi rahatlıkla ayarlayabilirler. Bu esneklik, her öğrencinin kendi hızında ve isteğine göre ilerlemesini sağlar.

Eğitim programımız temel, orta ve ileri seviyelerde sunulmaktadır. Böylece, mozaik sanatında farklı seviyelerde deneyimi olan herkes için uygun bir eğitim seçeneği bulunmaktadır. Öğrencilerimiz kendi seviyelerine ve hedeflerine uygun olan eğitim programını tercih ederek, mozaik sanatında ilerlemeye devam edebilirler.

Bu eğitim programı ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz bize mesaj atabilirsiniz. Ya da rezervasyon sisteminden istediğiniz gün ve saat için kaydınızı yapabilirsiniz.

Mozaik Terapi Atölyesi'nde eğitimler için saatlik paketlerimiz mevcut. Saatlik paketinizi seçtiğinizde ilgili ders başlangıç ve bitiş saatinizi kendiniz belirleyebilirsiniz. 

 

İhtiyacınıza göre 3 saatlik veya 12 saatlik paket satın alabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Ayrıca saatlik paket kullanımı ile ilgili önemli bilgiler aşagidaki gibidir: 

 

 

  • Saatlik paket ödemesi toplu olarak ilk dersin sonunda yapılmalıdır. 

  • Her 12 saatlik paket alımında öğrenciye pakete ek olarak 1 (bir) saat hediye edilecektir. Bu ilave saatin paketin bitimine denk gelen ders içerisinde kullanması gerekmektedir.

  • 12 saatlik paketin satın alım tarihinden itibaren 4 hafta içerisinde kullanılması gerekmektedir

  • Atölyede minimum çalışma süresi 3 saat olmalıdır. 

  • Saatlik paket tercih eden öğrencilerimizin derslere devam edememesi halinda sağlık ve acil ihtiyaclar haricinde kalan tutarın 50%si iade edilecektir.

bottom of page